KOM I KONTAKT MED OSS

Jan Thure Halvorsen

Daglig leder

982 20 050 / jan.th@thure-trykk.no

Cecilie Berg Halvorsen

Markedsansvarlig / salg

982 20 040 / cecilie@thure-trykk.no

Kitty Fiane

Kontormedarbeider

982 20 043 / kitty@thure-trykk.no

Stefan Strøm

Grafisk designer

982 20 041 / stefan@thure-trykk.no

Hanne Findal

Grafisk designer

936 41 393 / hanne@thure-trykk.no

Anders Berg Halvorsen

Grafisk designer

98 22 00 35anders@thure-trykk.no

Robert Novy

Trykkerisjef

982 20 031 / robert@thure-trykk.no

Asbjørn Olsen

Maskinoperatør

35 90 55 90 / asbjorn@thure-trykk.no

Jan Engelstad

Mac-operatør

982 20 032jan@thure-trykk.no

Rune Hansen

Trykker

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Iselin Bratlie

Trykker

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Vebjørn Fiane

Digital Trykker

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Kjell Are Jensen

Trykker

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Mathias Ekholt

Profildesigner / montør

928 28 073 / mathias@thure-trykk.no

Tore Roligheten

Sjåfør

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Jahn Egil Svendsen

Ferdiggjøring

35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Send oss mail

    Her finner du oss

    Thure Trykk
    Trommedalsveien 227, 3735 Skien
    Email: trykk@thure-trykk.no
    Telefon: +47 35 90 55 90

    thure-trykk-map
    Kontakt oss

    Sende oss en e-post dirkete via skjema eller til trykk@thure-trykk.no, og vi kommer tilbake til deg, så snart som mulig.