KONTAKT

Har du spørsmål om produkter, priser eller andre henvendelser?

Ikke nøl med å ta kontakt med oss!

For generelle henvendelser send oss gjerne mail til post@thure-trykk.no

Thurefolka-7261.jpg

  Jan Thure Halvorsen

  Daglig leder

  982 20 050 / jan.th@thure-trykk.no

DSC_6999.jpg

  Cecilie Berg Halvorsen

  Markedsansvarlig / salg

  982 20 040 / cecilie@thure-trykk.no

DSC_6924.jpg

  Kitty Fiane

  Administrasjon

  982 20 043 / kitty@thure-trykk.no

Thurefolka-7254.jpg

  Stefan Strøm

  Grafisk designer

  982 20 041 / stefan@thure-trykk.no

Thurefolka-7413.jpg

  Hanne Findal

  Grafisk designer

  936 41 393 / hanne@thure-trykk.no

Thurefolka-7354.jpg

  Pernille Haukvik

  Grafisk designer / fotograf

  45 43 77 53 / pernille@thure-trykk.no

Thurefolka-7213.jpg

  Robert Novy

  Trykkerisjef

  982 20 031 / robert@thure-trykk.no

Thurefolka-7266.jpg

  Iselin Bratlie

  Trykker

  35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Thurefolka-7245.jpg

  Kjell Are Jensen

  Trykker

  35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Thurefolka-7314.jpg

  Rune Hansen

  Trykker

  35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

Thurefolka-7376.jpg
Thurefolka-7222.jpg

  Vebjørn Fiane

  Digital trykker

  48 42 01 14 / vebjorn@thure-trykk.no

  Asbjørn Olsen

  Maskinoperatør

  35 90 55 90 / asbjorn@thure-trykk.no

Tore liten.jpg
Thurefolka-7238.jpg
Thurefolka-7297.jpg

  Tore Roligheten

  Sjåfør og alt-mulig-mann

  

  Heidi Andersen

  Produksjonsmedarbeider
 

  35 90 55 90 / trykk@thure-trykk.no

  Jahn Egil Svendsen

  Ferdiggjøring

timmi.png

  Timmi

  Kontormaskot og gledesspreder

  timmi@thure-trykk.no

Thurefolka-7423.jpg

  Atle Karlsen

  Produksjonsmedarbeider

  91 75 27 50 / atle@thure-trykk.no

KONTAKT OSS

Takk for meldingen din!

HER FINNER DU OSS

Trommedalsveien 227

3735 Skien

post@thure-trykk.no

Tlf: +47 35 90 55 90

Åpningstider

Mandag - fredag

08.00 - 16.00